1. Dziś wieczorem, ok. godz. 18:00 na Jasną Górę przybędzie Elbląska Pielgrzymka Piesza oraz Pielgrzymka Rowerowa. Włączmy się duchowo w to wydarzenie: sercem i modlitwą.

2. W środę wspominamy św. Maksymiliana Marię Kolbego (kapłana i męczennika z Auschwitz-Birkenau, patrona diecezji elblaskiej); w sobotę św Jacka Ordowęża. Wszystkim Solenizantom, a zwłaszcza bp. Jackowi Jezierskiemu, życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki świętego Patrona.

3. W czwartek 15 sierpnia obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, a jednocześnie Święto Wojska Polskiego. Po każdej Mszy św. błogosławieńśtwo ziół, kłosów zbóż i kwiatów.

4. Dzisiej po Mszach św. będziemy zbierali ofiary na potrzeby naszej parafii.

5. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na diecezjalny fundusz nauki.

6. Konkurs dla dzieci na wykonanie ilustracji do naszego parafialnego kalendarza. Prosimy chętnych, by zgłaszali się do ks. proboszcza.

7. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w dni powszedni po Mszy św. wieczornej.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Szczotkę. W intencji zmarłej: Wieczny odpoczynek...(Msze św. od uczestników pogrzebu: 26.08.2024 r. godz. 17:00; 05.09.2024 r. godz. 17:00; 22.09.2024 r. godz. 9:00)